The Mocka Jimmy Stand

pondělí, dubna 06, 2015

Jsou dny, kdy jsem tak našlápnutá, že bych chtěla jen sedět u kompu, něco tvořit nebo psát a psát. Jeden článek za druhým. Uchovávat si všechny krásné věci, na které jsem narazila. Inspirace je na každém kroku a já se nemohu odtrhnout od všech vjemů a krásných fotografií. Bohužel se z toho stává někdy docela dlouhý zásek, jako třeba dnes.

Po včerejším příjemně stráveném večeru s přáteli v MASO A KOBLIHA a poté ještě v LOKÁLe, jsem opravdu dnes nemohla dělat nic moc jiného, než jen tak rozjímat. No ano přiznejme si pravdu, nebylo mi moc dobře, obzvláště dopoledne.  Měla jsem nicméně spoustu času na prohlížení různých webů a pinterestu. Proklikala jsem se zase do nekonečných dálek internetu a v jednu dobu jsem měla otevřeno v prohlížeči asi 20 záložek (prokrastinace jako blázen). Při mých toulkách designovými blogy jsem objevila a ihned se zamilovala do police The Mocka Jimmy Stand, kterou jsem objevila na The Design Chaser. Vypadá tak čistě a jednoduše, obzvláště vedle pracovního stolu. Podobnou polici, resp. botník  mají v nabídce Normann Copenhagen pod názvem SKO. Když jsem ho viděla poprvé, říkala jsem si, že bych chtěla takovou i polici. No a nyní jsem na něco podobného narazila u Michelle Halford z  The Design Chaser.  Bílá a dřevo zůstává stále neokoukanou kombinací.
office-idea_1 Mocka_JT_9 Mocka_JT_8 Mocka_JT_7 Mocka_JT_6 Mocka_JT_5 Mocka_JT_4 Mocka_JT_3 Mocka_JT_2 Mocka_JT_1Zdroj : The Design Chaser.

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems