LIFE IS SHORT, don't be lazy.

úterý, května 26, 2015

Tak tato hláška mi visí nad stolem a má mě postrkovat k všemožným činnostem a vždy když zvednu hlavu, měla by mi připomenout, že život utíká hodně rychle.

A BOHUŽEL JE TO PRAVDA.

Život utíká hodně rychle. Když mi bylo 18, tak se mi zdálo, že je vše docela daleko. Čtyřicátníci byli hrooozně staří a děti? Na ty ani pomyslet... "Co blbnete, vždyť je mi 18." Vše jsem měla teprve před sebou. A děti? Ty jsem chtěla mít až mi bude tak šestadvacet, dřív ne. Do té doby jsem měla hodně plánů a hodně jsem toho chtěla stihnout." A těch šestadvacet se mi zdálo také jako vzdálená budoucnost.

Stihla jsem toho hodně, to je pravda. Ale stále mi toho hodně chybí. :-) Je ještě moc věcí, které bych chtěla udělat, vidět, zvládnout, překonat a tak. To se asi nezmění ani až mi bude 90. Stále budu mít hlavu plnou snů a plánů.

Přistihla jsem se, že občas přemýšlím nad tím, jaké by to bylo, kdyby mi bylo zase 18. Nevím proč, ale je to tak. Najednou si uvědomuji, jak to všechno rychle uteklo a jak bych teď hodně věcí udělala jinak. Jak bych tenkrát udělala to a to, místo toho a tamtoho.

A vždy, když se v tomto začnu hrabat, uvědomím si, kolik toho ještě musim udělat a stihnout i když mi už není 18. :-) A tak mě tato hláška zase vrátí zpět do reality a já jdu rychle něco tvořit, abych jen tak neproseděla den sněním o něčem nereálném a vzdáleném. :-) I když... Kdo sní, ten žije.

Hezký den a sněte :-)
Reny

Zdroj fotek : Pinterest and  Me.

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems