Monday Inspiration

pondělí, května 11, 2015

Dnešní pondělní inspirace by se dala nazvat takovým mish mashem. Různé nálady, různé zdroje, různé časy, různé pochyby... Celý týden sbírám nápady a fotky, které odráží mé nálady a pocity. Ztvárňují mé okamžité potřeby. Během dne i týdne projdeme tolika různými emotivními stavy, že kdyby byly zobrazeny na paletě barev, vznikla by zajímavá duha. Je dobře, že není život jednobarevný a že můžeme zažívat všechny možné pocity. Jak jinak bychom poznali radost, kdybychom nezažili smutek, jak bychom poznali lásku, kdybychom nezažili nenávist. Různé pocity můžeme zobrazovat různými způsoby. V reálném životě by to určitě byly úsměvy, doteky, polibky, ale také křik, zloba a vztek. V tomto světě virtuálním to mohou být například fotografie.
Rozhodla jsem se, že si tento týden přehraji ve formě fotografií, které budou zobrazovat nálady a pocity každého dne. Už se na to moc těším. Diář je připraven, tužka ořezána. Takže hurá do toho a půl je hotovo. Upřímně doufám, že tam nebudou žádné chmurné obrázky.
Zdá se mi, že má paleta nálad a pocitů bude hodně pestrobarevná. Tento týden mě čeká cestování, nějaké vzdělávání, bohužel úřady - potřebuji nový pas a vízum, káva s kamarádkou, běhání, jóga, natírání zdi v ložnici (konečně jsem se rozhodla pro tu černou), přesazování bambusů (asi pozdě, ale snad to přežijí) a po dlouhé době pravděpodobně víkend jen a jen pro sebe.
Přeji příjemný začátek týdne.
Zdroje všech fotografií je Pinterest.

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems