Niny kuchyně / Nina´s kitchen

středa, května 06, 2015

Pro milovníky skandinávského designu je Nina Holst jistě důležitou ikonou a nepřebernou sbírkou inspirace. Někdy mám pocit, že vše co udělá, nasdílí nebo napíše je krásné a nabité pozitivní energií. Ona sama působí tak neuvěřitelně pozitivně. Prostě radost pohledět nebo přečíst.  Já sama jsem o ní už psala a to dokonce 2x, jednou zde v souvislosti s jejím stěhováním do nového domu a jednou padla zmínka v článku o ložnicích zde.
Dnes přišla na řadu další část jejího nového domu. Její kuchyně už jistě obletěla svět několikrát a asi nejsem nejaktuálnější. Říkala jsem si ale, že se o ní na blogu prostě musím zmínit. Bude to pro mne připomínka zajímavého řešení a až budeme dělat novou kuchyni, tak si tuto znovu prohlédnu. Mám sice ve švech pukající kuchyňskou nástěnku na mém Pinterestu, ale co by mělo být pro mne větší připomínkou než můj vlastní blog, že?   
Je neuvěřitelné, že i černá kuchyně může nakonec působit světle. Jeden prvek mě doslova nadchnul a to, jak je nová kuchyně jakoby vestavěna do výklenku. Rozdílu si všimnete, až když vidíte původní kuchyn a porovnáte s novou. Nová kuchyně včetně "zabudování" je nyní na mém wishlistu. Za zmínku určitě také stojí do stropu zabudovaná digestoř. Zdá se mi to jako dokonalé řešení v tomto prostoru. I když vaříte a pracujete v kuchyni, stále zůstáváte v kontaktu s další částí domu a ve výhledu Vám nic nevadí.  Já sama nějak nemohu přijít na chuť digestořím v prostoru. 
Ninas-kitchen_5
Ninas-kitchen_4
Ninas-kitchen_3
Ninas-kitchen_2
Ninas-kitchen_1
 A jak vypadala kuchyň před přeměnou? Úžasný rozdíl, co říkáte. Ninas-kitchen_before1 Ninas-kitchen_before Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems