Snový dům / Dream house

sobota, května 09, 2015

Letní dům Marcuse Wainwrighta spolumajitele Rag & Bone mě utvrzuje v tom, že betonová podlaha je pro mne stále největší favorit z podlahových "krytin".
Pomalu se rozkoukáváme po novém bydlení a nedávno jsem byla na prohlídce jednoho zajímavě řešeného rodinného domu na prodej. Dům čekající na rekonstrukci. Rekonstrukci, která když se podaří, bude dokonalá. Jediné, co na něm bylo špatně, že byl malý. Nebránilo mi to ale v tom, abych si od majitele vzala veškeré podklady a půdorysy a vše si pro představu rozkreslila. Musím říct, že to bylo jedno z mých nejplodnějších odpolední za poslední dobu.
V mých představách a nápadech byla stejná podlaha a stejně řešená kuchyňská linka (nebo hodně podobně, protože ta moje nebyla od VIPP), stejná francouzská okna, podobný jídelní stůl a hodně světla, jako zde.
Tento interiér jsem viděla až několik dní po mém nákresu a je to pro mně zajímavé de ja vu. Jako bych viděla v reálu to, co bych chtěla, to v čem si představuji život. :-) Samozřejmě je to rozměrově a prostorově trochu jinak, ale i tak je to nádhera.
summer-house_1
(Ne) jednou jsem přemýšlela o svém vysněném domě a i postupem času se stále motám kolem dvou konceptů. Jeden je funkcionalistická vila a druhým je stodola. Kdybych vymyslela nějaké zajímavě řešené spojení těchto dvou typů domů, tak bych je chtěl jako 2 v 1. :-).
Než si vše ujasním, tak si budu zatím ukládat vše do svěho blogového alba a až přijde čas, tak ho vytáhnu. Tento dům pro mne bude inspirací v mnohém.
summer-house_2 summer-house_3 summer-house_4 summer-house_5 summer-house_6 summer-house_7 summer-house_8 summer-house_9 summer-house_10 summer-house_11 summer-house_12 Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems