Bílá ve Finsku / White in Finland

středa, srpna 19, 2015

finland_home (10)

Máme doma replikátora. Jak jinak by se u nás doma mohlo hromadit tolik věcí a jejich objem zvětšovat i přesto, že neustále něco vyhazuji a třídím. Nevím, jak se ho zbavit. Stále se u nás drží, společně s "obávanými" lichožrouty (ti jsou ale hodní, jak říká E., ty si necháme).

Také se Vám zdá, že i když neustále něco vyhazujete a třídíte, že se věci stále více a více hromadí? Několik let se snažím nakupovat vše jen s rozmyslem, nekupuji žádné věci na jedno použití, vše důkladně rozmýšlím a snažím se zvažovat, zda je daná věc potřeba a nebude někde jen ležet a chytat prach. Doma nemáme nakřečkované zásoby na povodně ani sucho nebo válku. Pastu na zuby kupuji vždy jen jednu, a když dojde, tak koupím novou. 


Už od soboty třídím, uklízím a minimalizuji. Minimalizuji to minimum z minulého minimalizování. Stále je toho tolik a už mám 2 velké 100 litrové pytle plné věcí na vyhození a to jsem ještě nedošla do kuchyně a do sklepa. Tyto dvě místnosti jsou vždy nejobávanější.

Pak se podívám na internet a najdu tento interiér a na jednu stranu mě blaží pohled na tu krásu a na stranu druhou si říkám, proč ne já. Taky tam chci bydlet a mít vše takto krásně uklizené, načančané a šťastné.

No a tak se vzchopím a jdu třídit, protože až to bude hotové, budu mít stejný pocit, jako při pohledu na tento interiér. 

Uklízený, načančaný a ŠŤASTNÝ.

  finland_home (8)finland_home (7) finland_home (2) finland_home (12)

Chtěla bych Vám říci, že tento domov je náš po mé minimalizaci... Ale bohužel není. Je to někde na severu Finska a patří manželskému páru Katriine a Marcovi.
Hezkou středu
Reny
Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

You Might Also Like

4 coments

 1. tak to dnes pokračuje a stále se věci hromadí.. :-(

  OdpovědětSmazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 3. Hnedá tak ukáže v týchto sivých interiéroch :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mila Aleno, dekuji za komentář. Přesně tak, dokonale tam září.
   Reny

   Smazat

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems