Lustr Normann Copenhagen Norm 06

sobota, srpna 22, 2015

502002_Norm06_Large_White

Tento lustr byl v jednu dobu mým nejoblíbenějším lustrem od Normann Copenhagen. Květina, která neroste ze země, ale ze stropu. Je celá plastová a bohužel nevoní. Nevyroste, ale musíte si jí složit. Nejlépe podle návodu na Youtube zde a zde a to během "chvilky" a pak už jen pověsíte. Je hodně velká a opravdu moc hezká. V průměru má tato největší verze 85 cm, takže je doma dost výrazným prvkem. 


Jeden jsem darovala mamce a jeden měla E. asi 2 roky v pokoji. Jenže pak nastala škatulata hejbejte se a její pokoj se přestěhoval a lustr už se tam nehodí. Vybrala si jiný od Normann Copenhagen a to Norm 69  a tak nám zůstala květina. Moc mě to mrzí, ale nemáme jí kam dát. Kdyby o ní měl někdo zájem, je na prodej. Přemýšlela jsem o ceně 1000 Kč. Původní cena je 2 590 Kč. Je ve velmi dobrém stavu. Jediná podmínka je, že si pro ni přijedete do Prahy. Bohužel se bojím ji posílat poštou v tomto složeném stavu. 502002_Norm06_Large_White_Bottomview
Věřím, že někomu udělá velkou radost, protože já se z něj raduji stále. Je přijemné na ní koukat i když teď leží na zemi a nesvítí. 

Hezký den
Reny

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems