Vysněná kuchyně? / Dream kitchen?

neděle, srpna 23, 2015


Máte svou vysněnou kuchyni?

Já vlastně ani ne… Nebo si prostě jen nejsem jistá. Když se obklopujete krásnými interiérovými obrázky, sledujete úžasné blogy a nakukujete do různých domácností, tak se Vám toho líbí tolik, že kdybyste to všechno dali dohromady, měli byste pěkný paskvil.

Jsou určité prvky, které mě asi nikdy nepřestanou bavit.

Horní skříňky - obecně je nemám ráda. Obzvláště takové ty hodně vysoké. Když chcete něco dát nahoru, musíte si stoupnout na špičky nebo "nedej bože" vzít si židli. Takže se pak dostanete do stavu, že tam dáváte věci, které nepotřebujete, nebo to co chcete před světem schovat. K čemu to vede? K zbytečnému skladování nesmyslů.

Abych nebyla k horním skříňkám tak zlá, je zde jedna výjimka. Líbí se kuchyňské skříňky, které jsou vyvedené až do stropu a vypadají jako zasazené do zdi. Jsou se zdí spojeny až neviditelně a tvoří celistvou plochu. Tak takové se mi opravdu líbí, ba dokonce bych je takové i chtěla mít doma. Příkladem je částečně tato kuchyň nebo kuchyň Niny Holst z nedávného příspěvku.

Šuplíky - mám ráda šuplíky. Baví mě chodit do IKEA a prolézat jejich expozici kuchyní a nahlížet, co v nich mají. Vždy mě překvapí, co se dá všechno do šuplíku dát. A tak jsem se rozhodla, že má příští kuchyň (a určitě nějaká brzy bude) bude mít dole hodně šuplíků. Možná spodní část kuchyně budou jen šuplíky. Jo a nebudou tam žádné úchyty.

Světlé dlouhé pracovní desky - dlouhé, jak to jen místnost dovoluje. Tato kuchyně má moc hezkou, dlouho pracovní desku.

Líbí se mi takto krásně čisté uklizené kuchyňské linky, ale obávám se, že realita je vzdálená. Při denním používání je to nereálné… Na fotkách ale hezké. 


Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems