Zpátky do školy / Back to school

pondělí, srpna 31, 2015

sunday1

Poslední den volna pro naše malé milované nastal. Prázdniny utekly tak neuvěřitelně rychle. Vzpomínám si, jak jsem jako školou povinná nenáviděla poslední týden prázdnin, ale přesto i doufala, že nikdy neskončí. Poslední týden vždy skončil a nejinak to bude i letos. Mám z toho takový smutný pocit. Nevím proč, vždyť to už ani nebyly moje prázdniny. E. je z toho smutná. Částečně také proto, že budou mít letos novou paní učitelku a to se jí moc nepozdává. Když nad tím přemýšlím, tak jsem od ní loni neslyšela ani jednou, že by nechtěla jít do školy, vždy tam chodila s nadšením a těšila se. Na paní učitelku, na děti, do družiny… Doufám, že to bude letos stejné a nebudeme bojovat s nechutí. Čeká nás další etapa života. Děti budou zase získávat nové zkušenosti a znalosti. Budou se nám měnit před očima a dospívat a dospívat.
A my rodiče? My budeme sledovat s větším něco menším klidem, jak jim škola přináší nové vědomosti, zkušenosti  a úspěchy, ale i stresy a neúspěchy.  Po každém neúspěchu se zase zvednou a půjdou dál, jako ostatně vždy.

Těším se na to. J Těším se na onen vývoj a musím říci, že se docela těším na nové předměty a učení. Je to dobré opáčko J

No ale co pro mne dnešní den znamená? Sednout si a udělat soupis všeho, co nám chybí. Je to samozřejmě na poslední chvíli a je toho sakra hodně :-) Naplánovaní kroužků a aktivit a každoroční složité sladění časů. Děs, běs.. ale jak to všichni známe. Vždy to nějak zvládneme a pak nastane ten příjemný pocit.

Takže hurá na seznamy.

sunday3

Přeji všem hezký den a pořiďte vše bez nervů a front v obchodech.

Reny

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems