Minimal colour, maximum style

středa, září 02, 2015

... je něco, co mám ráda, ale až dodnes jsem to neuměla pojmenovat. Nemohu říct, že se mi líbí bílá a šedá, černá a žlutá, nebo fialová a růžová. Mám ráda všechny barvy. Samozřejmě hnědé jablko asi nebude úplně čerstvé a všichni víme, že hnědá k němu zrovna moc nepatří, ale nedá se paušálně říci, že hnědá není hezká nebo, že červenou bych nikdy nechtěla. Opravdu zaleží kde a jak je barva použita. Stále si říkám, že nejsem schopna nalézt svůj styl a jasně říci, co se mi vlastně líbí. Až dnes mi došlo, že to, co mne oslovuje, není šedobílá, hnědobílá, nebo něcobílá.. ale je to minimum kombinovaných barev najednou. Osvítila mne hláška na blogu vosgesparis

Minimal colour, maximum style. 

Tak fajn... CHECK... jedno si ve svém životě mohu odškrtnout :-) V něčem už mám docela jasno. 
Tak mohu jít dál.

Hledaní.... stále něco hledáme a já mám pocit, že čím jsem starší, tím víc hledám. Poslední dobou hledám sama sebe. A stále se nemohu najít. Chvílema propadám depresím, chvílema hopsám radostí, ale .... nevím. Hledání je fajn, ale nalezení je ještě víc :-) A tak mám radost, že jsem si jednu věc ujasnila, alespoň v tomto. :-) 

Jdu se podívat do mého seznamu, co je tam dalšího (uff je tam toho hodně). Tak doufám, že zase najdu něco dalšího ve velmi krátké době. 

Hezký den a díky, že jsem se stavili. Sama někdy žasnu, kolik Vás je :-) 
Moc si toho vážím. 

Reny


Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems