Šablona / Template

středa, září 23, 2015


Jsem tak nestálá, až mě to děsí. Dokončím jednu věc a za chvíli se mi přestane líbit. Je jen otázka času, kdy ji začnu předělávat. Perfekcionismus je dost děsivá vlastnost. Na jednu stranu Vás někam stále žene a nutí se posouvat dál a dál, na stranu druhou Vás nikdy neudělá šťastným a spokojeným. Nikdy je samozřejmé silné (a někdy i hodně používané) slovo, já vím.
„Nikdy bych neudělala …“
„Nikdy bych nešla …“
„Nikdy bych neřekla…“

. nebo ještě horší „nikdy

„Nikdy to neudělám dobře….“
„Nikdy to neřeknu správně…“
„Nikdy nevím, co dělat, když…“

Sama se musím stále hlídat, abych slovo „nikdy“ moc nepoužívala. Musím říci, že jsem se to docela naučila. Dlouho to ale trvalo.  Teď vždy když mi to slovíčko naskočí, „rozsvítí“ se mi v hlavě jakési červené světýlko a to mě na zlomek vteřiny zadrží a zastaví slovíčko „nikdy“ včas před jeho vyslovením.

Ale zpět k tomu prvnímu „nikdy“. Perfekcionismus Vás nikdy neudělá šťastným a spokojeným. Myslím, že to není pravda. Někdy ano. Chvíli. Můj perfekcionismus mne připravuje o dlouhodobější pocit štěstí a spokojenosti nejvíce ve věcech, které mně opravdu hodně baví. Tak to je a bylo i s blogem. Jen, co jsem dodělala jednu blogger šablonu (naštěstí ta základní byla FREE), tak jsem objevila další, která se mi líbila (bože), ještě víc, než ta, co jsem právě dodělala (a ta měla spoustu much, které potřebovaly vychytat). Po měsíci fungování blogu na nové šabloně, jsem si tedy stáhla onu krásnou, novou. Hned jsem ji začala prohlížet a zkoumat, šťourala se v html, studovala poznámky autora, vytvořila nový testovací blog a po pár hodinách byla předělaná, upravená a hotová k použití. Rozumějte, hotová k použití byla už předtím, ale já měla pár vlastních „nezbytných“ inovaci.

To ráno jsem vůbec neměla v plánu měnit vzhled blogu, ale když už jsem tu šablonu zkušebně předělala, tak proč toho nevyužít, že. No a tak jsem to riskla a během dne jí nahrála. Ono to vyšlo. Žádná vada, vše v pořádku… a já? Já jsem zase na chvíli spokojená. Bohužel mě předělávání šablon baví a věřím tomu, že až za pár týdnů narazím na nějakou novou, tak ji začnu zase zkoumat a předělávat… a přehrávat. Nyní jsem si na pár dní zakázala sledovat novinky v blogger šablonách.

Pečlivý čtenář blogu si jistě změny všiml. Ostatní to možná ani nezaznamenali, protože ony jsou si ty šablony hodně podobné. Líbí se Vám nový vzhled od Themexpose? Je ke stažení zde.Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

Trenčkoty na Zoot.cz

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems