Stodola od Oooox / Barn by Oooox

sobota, září 12, 2015


Včera jsem si prohlížela historii blogu a opravovala chyby v textech v článcích. S nástupem esemesek a mailů moc nepřemýšlíme nad tím, co a jak píšeme. Já nejsem jiná. Chyby v SMS jsou běžná věc a někdy se dostanu do situace, kdy nevím, jaké i/y napsat, tak radši najdu jiné slovo. Zásadní problém mi dělá psaní diakritiky. Maily na 90% píšu bez háčků a čárek a napsat něco s nimi, je častokrát velký oříšek. Ještě že existuje word a hodně věcí zkontroluje.

Ale o tom jsem psát dnes nechtěla. 

Blog je skvělý deník, prohlížením historie jsem si připomněla posty z dubna a května a mé oblíbené stodoly. O jedné stodole zde a pak ještě o druhé zde. Pročítání starých článků mi připomnělo jednu stodolu, kterou nesmím zapomenout zmínit, protože je z našich luhů a hájů a je jedna z mých hodně oblíbených. Líbí se mi stodoly jak staré, zrekonstruované, tak i domy, které vzhledem stodolu připomínají, a když jsou v černé barvě, je to pro mne ... pastva :-)

Pražský ateliér OOOOX Radky a Jakuba Valových má na svědomí jednu takovou "pastvu pro oči". Koupili starou stodolu, zrekonstruovali ji a vytvořili nádherné bydlení. No posuďte sami. Zvenku černá a krásně zapadající do svažitého pozemku, s výhledem dechberoucím. Uvnitř bílá a díky velkým oknům plná přirozeného světla. Hned bych se tam nastěhovala.

Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

You Might Also Like

2 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems