Vlastním pánem / Self-employed

čtvrtek, září 10, 2015


Vždy jsem toužila mít svůj vlastní kamenný obchod a tam prodávat krásné věci. Také jsem toužila mít svůj internetový obchod a tam také prodávat krásné věci. Pak jsem toužila mít svůj vlastní časopis a tam psát o krásných věcech. Hned na to jsem chtěla být interiérovou designérkou a vytvářet krásné domy a byty. Pak přišla touha být architektkou a všechny ty krásné byty a domy nejen zařizovat, ale i stavět  a být u jejich zrodu od samého začátku.

A tak to je stále dál a dál. Takovýchto tužeb bych mohla napsat desítky a možná i stovky :-).

A i přesto, že jsme některá z těchto přání částečně uskutečnila, vždy to bylo časově omezená touha, která se někdy změnila v přítěž :-) Postupem doby jsem zjistila, že to vlastně není to ono, co chci.


Díky Päivi Lemström z monday TO sunday jsem si dnes připomněla mou touhu mít svůj vlastní obchod. Před x-lety jsem ho měla. Byl malý, byly tam krásné věci a víte co, měl bílou podlahu. Na to jsem si vzpomněla také až dnes. Natřela jsem tenkrát starou ošklivou dlažbu bílou barvou. S úsměvem na to vzpomínám, protože udržovat ji v obchodě čistou, bylo noční můrou a navíc se barva stále někde odírala a ničila. 

A i když ten obchod nebyl tak krásný, jako tento, byl v jednu dobu splněným snem a to se přeci počítá :-) 

Hezký den a mnoho splněných přání

RenyZdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems