Černobílá / Black and white

středa, října 28, 2015

Bylo období, kdy jsem v oblekání neměla ráda kombinaci černé a bílé dohromady. Vadilo mi hlavně bílé triko a černé kalhoty. Zdálo se mi to tak kontrastní, že jsem se v tom ani necítila dobře. 

Bylo období, kdy jsem nerada nosila džíny. Neměla jsem doma žádné (no možná jedny někde zahrabané hluboko ve skříni). Vůbec jsem si je nemohla na sebe obléci. Všude mne stahovaly a vadily. Stále jsem si říkala, co je na nich tak úžasného, jak jsem to mohla dříve nosit.

Bylo období, kdy jsem nenosila tenisky. Vůbec jsem v nich neuměla chodit. Při dennodenním nošení podpatků jsem si na ně tak zvykla, že mne při obutí tenisek bolely nohy. 

Bylo období, kdy jsem nevyšla ven z domu nenamalovaná (jak se říká, nešla jsem ani s odpadky). Neustále jsem si na obličej něco patlala, pudrovala, stínovala a... (a opravdu jsem nemusela a nepotřebovala to). Dokonce si pamatuji, že jsem si vždy, když jsem potkala nenamalovanou slečnu, říkala, proč. Vždyť je tolik možností, proč se alespoň trochu nenamaluje. Zdálo se mi to neuvěřitelné a nepochopitelné. 

Bylo období... 

No těch bylo.. 

Dnes už mohu černou i bílou, nosím podpadky i tenisky. Pobíhám v džínách a mám jich desítky, vyjdu ven nenamalovaná a je mi to jedno ...a dělám i spoustu jiných věcí, které jsem ještě nedávno nedovedla pochopit, že je člověk (a obzvláště já) může dělat. 

... a také jsem se odnaučila říkat NIKDY

Jak sama vidím, "NIKDY" je hodně pomíjivé.  

Příkladem je tento černobílý interiér. Líbí se mi jako, jako, ...jako nikdy... :-)

Napište mi nějaká Vaše nikdy :-) Ráda se pobavím, poučím, popřemýšlím. 

Hezký sváteční den



Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 




 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems