Designblok 2015

čtvrtek, října 22, 2015

A je to tu. 17. ročník přehlídky designu DESIGNBLOK 2015 právě odstartoval. Letos je hlavním tématem SVOBODA. Po svobodě toužíme všichni, i když ji každý vnímá trochu jinak. Pro mne je svoboda velmi důležitá a těším se, jak se s tímto tématem poprali pořadatelé a vystavovatelé. 

V tiskové zprávě DESIGNBLOKU vysvětluje kreativní ředitel Designbloku Jiří Macek:
Vizuál přehlídky dostala i letos na starosti designérka Martina Černá /Studio Imagery/ a fotograf Salim Issa. „Na vizuálu je koza Líza a kuře Gogo. Postupně se ještě v dalších variacích přidá prase Šikulka, kohout Hollywood a kočka Abel. Celý vizuál je inspirován pohádkou Brémští muzikanti od bratří Grimmů. Zvířata v této pohádce měla odvahu vydat se na cestu za svobodou, vymanit se z útlaku a za svou svobodu bojovat.“

Prostory Designbloku 2015 jsou letos velmi velkorysé. Superstudio a Openstudio je v Průmyslovém paláci v prostorách Výstaviště Praha Holešovice. Arthouse je na dvou místech a to v Lapidariu a divadle Spirála. 

Malá ukázka z toho co nás letos čeká. Určitě ale zajděte a prohlédněte si vše osobně :-). Já určitě ještě napíšu své dojmy. Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 
 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems