Hunkydory

pátek, října 30, 2015


To, že ve Skandinávii vzniká krásný design, všichni víme, že jejich realitní byznys je přehlídka vystajlovaných bytů, jsem Vám ukázala už několikrát, že jejich bloggeři jsou jedni z (mých) nejoblíbenějších, je zde na blogu určitě vidět. Kam jsem ještě ale nezabrousila, je móda. 

A je to tu. 

Jistě mnoho z Vás zná švédský blog carolinesmode, na kterém můžeme dennodenně sledovat stockholmský street style. Musím se přiznat, že jsem na něm v jednu dobu hodně ujížděla. Jenže pak jsem si uvědomila, že abych všechno zvládala udělat ještě mimo "práci" na pc, chodila jsem spát ve 2 ráno a vstáválav 6 a po 5 dnech jsem odpadala úplně mrtvá. Tak jsem ho odstřihla, společně s mnoha dalšími a zajdu tam jen někdy. Řekla jsem si, že stejně nikdy nebudu chodit oblékaná, jako ty dámy tam, tak proč tím trávit čas.

V tyto dny jsem si uvědomila, že jak přichází podzim a všude kolem nás je nádherně vybarvené listí, lidé se začínají zahalovat do teplých kabátu a kozaček a z oblečení naopak barevnost mizí. Je to zvláštní, jak nás příroda ovlivňuje v oblékání (a vlastně i v náladách), aniž bychom si to uvědomovali. Když pohlédnu z okna, vidím barevné stromy, stále ještě zelenou trávu, na chodnících se povalující barevné listí, sem tam nějakou květinu a stále tmavější a tmavější postavy. Černé kabáty, hnědé bundy, tmavé kozačky, sem tam nějaký kulich. Naštěstí teenageři k tomuto nepatří a ti jedou ve veselých barvách stále.

Na veselé barvy mne nikdy moc neužilo, takže se budu na pestrobarevné bundy pouze dívat z povzdálí a představím Vám jinou nádheru. Máme tu další ukázku skandinávské dovednosti, švédskou značku Hunkydory. Když jsem se probírala jejich stránkami, ani bych se nemusela zatěžovat wishlistem. Líbí se mi vše, co tam mají.

Co vy na to?

hunkydory_3 hunkydory_4 hunkydory_5 hunkydory_6 hunkydory_7 hunkydory_8 hunkydory_9 hunkydory_10

Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 
 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems