Líná sobota / Lazy Saturday

sobota, října 24, 2015Pátek ani sobota pro mne nezačaly ani neskončily tak, jak bych si přála a plánovala. Páteční plán byl jasný. Designblok. Sobotní byl ještě jasnější. Chalupa.

Nekoná se ani jedno. 

Koná se peřina, čaj a hodně kapesníků. Místo designu naživo se koná design na papíře, ale i ten je hodně povedený. Naštěstí na ten naživo mám čas ještě do úterý. Musím říci, že se letos nějak víc těším. Myslím, že jsem byla na všech ročnících, takže tento si ujít také nenechám a holešovické výstaviště je určítě zajímavá lokalita. Opravdu se těším. :-)

Loni se E. zúčastnila soutěže IKEA pro malé designéry a její návrh se dostal do finále. Vyhrály ale lepší :-), což samozřejmě nevadí. Podle vítězných návrhů dětí IKEA vyrobila hračky a na ty se na Designblok těším, proto také beru E. s sebou. Nejen proto, ale také proto, aby si pořádně rozšířila obzory a třeba z ní jednou bude designérka :-) a něco hezkého a užitečného vymyslí.

elle_2

Dnes jsem se inspirovala designem ve 2D podobě z anglického ELLE Decoration. Já tyhle časopisy prostě miluju a těším se na další a další vydání.
Zajímavé tipy v ELLE Decoration zmiňuje, a návod jak dekorovat svůj dům, má Desiree Groenendal z blogu Vosgesparis. Mrkněte na něj, jestli ho už nesledujete, stojí to za to. Její heslo MINIMAL COLOUR, MAXIMUM STYLE jsem již na blogu zmiňovala a dnes se k němu opět vracím.

elle_3
Mimochodem, také se mi již podařilo natřít IKEA stolek, který jsme ulovila ve výprodeji, mrkněte na Instagram, třeba ho tam najdete, alespoň jeho část. :-)

 
 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems