Neděle / Sunday

neděle, října 25, 2015


Neděle je den dvou tváří. Buď ho bereme jako po sobotě "hurá, další den volna" nebo jako před pondělím "ach jo, zítra zase do práce".
Vztah k neděli je pravděpodobně ovlivněn tím, co pro nás znamená pondělí. Pro někoho je to další den, kdy musí jít do práce, kterou nemá rád a chodí tam proto, že musí. Pro někoho je pondělí naopak dnem radosti, zábavy a přínosné práce, setkávání se s kolegy a přáteli. Neděle asi není úplně příjemná pro ty první připady a naopak přijemné šimrání zažívá asi ta skupina druhá.


Neděle bývá pro mnoho z nás, takovým odpočinkovým dnem. Dnem, kdy se od někud vracíme, sumarizujeme zažitky z víkendu a těšíme se na další. Pro někoho není neděle ničím vyjímečná a je dnem jako každý jiný. Neděle je prostě neděle a myslím, že každý ji má rád.Doufám, že pro většinu z nás je neděle tím pravým dnem. Dnem příjemným a plným zážitků, odpočinku a inspirace. Čeká nás nový týden a ten bude takový, jaký si ho uděláme.

Tak si pojďme udělat nový týden užasným.  Já se o to tedy určitě pokusím. Zdroj fotek: křeslo | bílá ložnice | pléd | lehátko |. S poděkováním sdílím odkazy. / Source of all photos chair white bedroom plaid daybed |. I share link with big thanks.

 
 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems