Obrazy / Pictures

pondělí, října 05, 2015


Obrazy. Těch se asi nikdy nenabažím. Miluji je ve všech formách. Nakreslené, namalované, vytištěné, vyfocené, zarámované, nezarámované, obrazy lidí, zvířat, architektury, detaily, texty, citáty, myšlenky, na zdi, u zdi, na stole, pod stolem, na zemi, pověšené, opřené…Prostě všechny. 

Mám jich pořádnou sbírku a skoro žádné na zdi. Proč, no za prvé nejsme schopni se rozhodnout, kam s nimi a a za druhé nejsme schopni navrtat háčky. Takže se stále někde povalují, opírají a už několikrát nám nějaký spadl a rozbilo se mu sklo. Včera jsem něco hledala ve sklepě a našla jsem další a další plakáty a obrazy smutně se choulící v rohu, slepené k sobě a zaprášené. S láskou jsem je očistila a donesla (zbytečně) domu a zase někam opřela. Slíbila jsem si, že během října už to musím dát dohromady. :-) Tak uvidíme. 

Pak jsem zahlédla tento interiér a zase jsem se uklidnila. Je to tu jak u nás. Obrazy opřené o zdi a žádný visící… a jak pěkně to funguje. V kombinaci s jemnou šedou mi vše připadá takové kompaktní a sladěné. Jemné a přitom ne chladné. Moc povedené jsou zlaté prvky koupelně. Nikdy by mne to nenapadlo a přitom… líbí se mi to.

Nádherně barevně sjednocený byt. Zase se mi potvrzuje, že v jednoduchosti je krása. 

minimal_2 minimal_3 minimal_4 minimal_6 7 minimal_8 minimal_9 minimal_10 minimal_11 minimal_12


Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 
 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems