Rána / Mornings

úterý, října 13, 2015

Mám ráda dlouhé ponocování, ale i brzké ranní vstávání. Mám ráda tvrdou matraci, ale měkké a hebké peřiny, mám ráda bílá prostěradla, ale tmavé povlečení. Mám ráda slunce, ale zbožňuji déšť. 

Mám ráda podzim.

Pod stromy už jsou barevné koberce z listí, vítr si s ním pohrává a převaluje ho po chodnících. Na stromech zůstávají už jen poslední, zapomenuté plody. Lidé se začínají chumlat do teplých plédů a kulichy nejsou ojedinělou záležitostí. Venkovní zahrádky před restauracemi zmizely. Na celoročních zahrádkách vidíte turisty chytající stále ještě silné sluneční paprsky a popíjející horký čaj. Dny se zkrátili. Zima začíná klepat na dveře.

Každé ráno bude těžší a těžší vlézt z postele a proto pro Vám mám přehlídku krásného povlečení:-)

Příjemný den
Reny
bedding_2

Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 
 

You Might Also Like

2 coments

 1. Krásne spálne , ale prvá je naj...a potom tá vedľa, keď je zmenšená táto prvá, tá na paletách, tá ma inšpiruje, lebo my spíme v komôrke a muž si vysúva posteľ z pod mojej...chcela by som to mať tak nejak, na paletách, ale dvere od Mila nechcem zapečatiť...a už si dávno nemrkla ku mne...(viem ťažké témy a moje bočnice nie sú pre každého a už vôbec nie trendy osb debničkový (bedínkový ) look....)
  Peknú jeseň :-)

  OdpovědětSmazat
 2. také jsem dlouho chtěla postel z palet, ale vyléčila mne představa, že bych do ní neustále narážela a nevím, jak dlouho bychom to vydrželi :-)
  váš OSB look je super :-) Má tolik možností, jak s ním pracovat :-)
  hezký den
  R

  OdpovědětSmazat

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems