Staré a nové / Old and new

středa, října 07, 2015

Umět nakombinovat nový, moderní nábytek a doplňky s kousky nabytými na bleších trzích a bazarech je velmi jednoduché a opravdu moc praktické. Nemusíte kupovat všechno od drahých designérů, aby Váš byt či dům vypadal draze a luxusně. Nejkrásnější interiéry jsou ty, ve kterých cítíte ducha jeho majitele. Myslím si, že nemusíte mít židle od Eamesů a lampu od nevím koho, abyste byli in.
Já sama mám ráda interiéry, které pečlivě a draze navrhli architekti a interiéroví stylisté, ale baví mne na ně koukat pouze na fotkách. Nesmíme zapomínat na to, že nejsou zpravidla "ze života", a tak si v nich mohou dovolit experimentovat. Jestli se někdo z Vás pokoušel nafotit nějaký detail ze svého domova (blogerky jistě ví, o čem mluvím), určitě poznal, že to není nic jednoduchého a pro jednu výslednou fotku vyfotíte desítky fotek nepoužitelných (díky bohu za digitální fotografii) a bez úpravy ve Photoshopu se stejně skoro nikdy neobejdete. Snažím se tím říci, že realita je někdy úplně jiná, než co vidíte na výsledné fotografii v časopisech a lifestylových webech.
Některé fotky mne ale vždy dostanu svou reálností a mám z nich pocit, že tak bych to mohla doma mít, bez výhrad. Tato je jedna z nich. I přesto, že je "stajlovaná" z plakátu prodávaných na DESENIO, tak máte pocit, že to tak má být. Vše je příjemné a reálné a sladěné.

Uvelebila bych se v sedačce, přikryla teploučkým plédem a vychutnávala si pohled na zeď. Nevím, jestli znáte ten pocit, že když se na něco díváte, tak Vás to uklidňuje. Já toto mám při pohledu na černobílé fotky koňských hlav. Vždy na mne nějak zvláštně působí. Není jen tím, že kůň nádherné zvíře, ale je takový ... já nevím... krásný. :-)Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 
 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems