Černá podlaha / Black floor

úterý, listopadu 17, 2015


Jsem "světlomil", neboli mám ráda vše, co je světlé. Doma mám 2 černé stoly a nejsem z nich moc nadšená. Jeden řešit nejde, je moc velký, jídelní. Dlouho jsme ho vybírali a nemohli jsme stále najít ten pravý. Nejhorší je jít na nákupy s jasnou představou. Víte přesně, co "potřebujete". Bohužel v obchodech nikdy přesně neví, co vy chcete a tak to tam prostě nemají. Někdy naopak narazíte na něco, po čem opravdu toužíte úplně náhodou. Tak to bylo i s tím naším černým stolem. Vlastně jsme ani nechtěli černý, ale potřebovali jsme určitý rozměr a ten jsme náhodou našli a v černé. Líbil se nám, vlastně se nám líbí stále, ale ta černá. Ach jo, stále utírám a utírám. Vlastně ale ani nevím, jaký jiný bych chtěla.

Přemýšlení na téma černý stůl mi dnes přinesl tento interiér a jeho tmavá podlaha. Říkám si, že se asi nadřou s úklidem :-), jenže pak mne napadne, že myslet na úklid jen proto, jestli je špína vidět nebo není, je vlastně povrchní. Ta špína tam je, ať je nebo není vidět a uklidit se musí. Smůla.

Víte, co mne nejvíc nadchlo zde? Jídelní kout, odpočinková část a pracovna v jedné místnosti. Vím, že pracovat tam, kde se někdo kouká na televizi, nebo vaří, není úplně ideální, ale mne to baví. Baví mne být součástí toho "dění". Zde bych si to užívala.


Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 
Ještě bych Vám chtěla připomenout právě probíhající giveaway. Tak neváhejte.


 

You Might Also Like

1 coments

  1. Ja už viem, že čierna u blondiakov a bieleho psa je nemysliteľná...pracovné stoly z Jysku, ktoré majú peknú kovovú konštrukciu, ale sú hnusne plastovo čierne som preto zašpinila ,,zavápnila,, bielou a je to super, prach tam je, aj chĺpky, ale nie sú tak nechutne vidieť....nešpiní sa iba tabuľová čierna, možno by to stálo za hriech pretrieť čiernu ešte niečim alebo tabuľovkou...

    OdpovědětSmazat

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems