Giveaway

pátek, listopadu 27, 2015


Mílé dámy,

nevím, kde začít. V první řadě bych Vám všem chtěla moc poděkovat za Vaše krásné komentáře a sdílení dokonalých dárků. Některé mne pobavily, jiné rozesmutnily a mnoho z nich donutilo přemýšlet. Za všechny jsem opravdu moc a moc ráda, mé milé čtenářky. Když komentáře začaly naskakovat, rozplývala jsem se samou radostí. Vaše příspěvky byly tak hezké, že jsem celých těch několik dní, co soutěž běžela, prožívala úplné a dokonalé štěstí. Byla jsem tak nabita pozitivní energií, že jsem měla na rozdávání. Bylo mi tak blaze. Celý svět byl najednou jak za růžovými brýlemi. Děkuji Vám za to. Za to, že chodíte na návštěvu, za to, že sdílíte své příspěvky, za to ... za to, že prostě a jednoduše jste. 

Už při prvním komentáři jsem si uvědomila, jak pro mne bude téžké rozhodnout, které z Vás zaslat dárek. Při dalším a dalším se to stáválo těžším a těžším. Bohužel těch svícnů tolik nemám a nemohu Vám je všem zaslat, i když bych opravdu moc chtěla. Přístě udělám asi giveaway o něco drobnějšího a pošlu Vám to všem :-). 

Nakonec to vše za mne vyřešila Emma a vylosovala jednu výherkyni. 

a tou se stává.........
Stává se jí :
LUCI JEMilá Lucie, moc Vám blahopřeji. Můžete mi, prosím, napsat do mailu (emmabuvoli@gmail.com) svou adresu. Obratem Vám balíček pošlu, abyste se mohla brzy radovat. 


A vy ostatní nezoufejte, už brzy zase něco vymyslím.

Užijte si nadcházející advent a já jdu hledat inspirace na vánoční výzdobu.
 
 

You Might Also Like

1 coments

  1. Milá Reny,
    nemůžu tomu uvěřit! :o) A nastotisíckrát děkuju!! Budu na Vás vzpomínat celé Vánoce, už přesně vím, kam svícen postavím... bude všem na očích, taková krása nesmí zůstat vzadu!
    Krásný den a zítra ještě krásnější 1.adventní neděli,
    Lucie

    OdpovědětSmazat

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems