Jak (ne)jít na koncert Madonny / How (not) to go to the Madonna concert

úterý, listopadu 10, 2015

Když nedáváte pozor, může se Vám stát, že něco promeškáte. Já si něco takového zažila v sobotu. K narozeninám jsem dostala lístky na koncert Madonny v O2 Aréně, jak mi bylo řečeno - na neděli. Lístky mi přistály na stole někdy kolem sedmé večer v sobotu a měla jsem z nich opravdu obrovskou radost. Nemohla jsem se neděle dočkat a to obzvlášť poté, co v sobotu dávali v TV upoutávku na každou chvíli začínající koncert. Kolem půl 9 jsem jen tak šla kolem knihovny a chtěla jsem se pokochat pohledem na lístky. Prohlížím si je a raduji se. Vracím je do knihovny a odcházím. Za chvíli se zase vracím ke knihovně. Něco mi nehraje. Nevím co, ale něco mne donutilo se opět na lístky podívat. Zase nic. Střídá se mi divný pocit se velkou spokojeností. Vracím je zpět a jdu dál.

madonna (3)

A najednou mi to došlo. 

To co mi na lístku nesedělo, bylo datum. Bylo tam datum, samozřejmě, ale nebylo nedělní. Bylo sobotní - 7. 11. 2015. V tu chvíli mne polilo horko. Je něco špatně, nebo jsem blázen já. 

Ne. Lístky byly opravdu na sobotu. 

Začínám zmateně běhat po pokoji a hledám něco na sebe. Stále ještě nevěřím, že je tam sobota a doufám, že se pletu. Prosím neviditelnou sílu, aby měla Madonna nějakého hodně dlouhého předskokana. Za chvíli zase přemýšlím nad teorií, že jsou ty lístky jen špatně natištěné, a že čárový kód ukáže něco jiného. To vše se odehraje během cca 5 minut. Po dalších 5 minutách stojím oblečená a připravená u vchodových dveří a vyrážíme. V autě se snažím trochu namalovat, ale po tmě a na pražských silnicích to zrovna moc nejde. Vzdávám to, stejně tam bude tma. Do O2 Arény dorážíme cca ve 21.10 a vypadá to dobře. Ještě tam Madonna není. Tak moc se mi ulevilo. Byl tam nějaký předskokan. Upřímně... Šílený. Chvílemi mi ho bylo líto. Pak ho častečně lidi vypískali. Na Madonnu přišla malinko starší generace a ti neměli zájem poslouchat nějakého "rapera". Chtěli Madonnu. Ta si po jeho skončení dala ještě na čas. Já se mezitím stačila trochu uklidnit a vzpamatovat z toho úprku. A upřímně, až do poslední chvíle, kdy jsem stála za turnikety v O2 aréně, jsem byla přesvěčena, že ty lístky jsou na neděli a ne na sobotu a že nás z té haly vyhodí... Nevyhodili. Byli jsme tam a já jsem ráda, že jsem Madonnu viděla. Byl to opravdu nezapomenutelný zažitek. Ta paní je robot a já jí nesmírně obdivuji. Chtěla bych mít její motor. 

madonna (1)
Koncert byl povedený. Na Madonnu nejdete tak úplně kvůli hudbě. Jdete na show. A kdo jiný už by měl mít dokonalou show než Madonna, že. Kdo byl jistě ví, kdo ne, tak na Youtube je nepřeberné množství amatérských videí z turné Rebel heart 2015.

Za sebe musím jen říct, že je ve svých 57 letech naprosto dokonalá. Někdy jsem měla pocit, že po pódiu běhá nějaký teenager.

madonna (4)madonna (2)
Recenze na koncert například zde nebo zde


Zdroj fotek 1 | 3 4 5. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos  1 | 3 4 5. I share link with big thanks.

 
 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems