Modrá je dobrá / Blue is good

pondělí, listopadu 23, 2015


To ví každý. Tedy přesněji řečeno, každý, kdo miluje džíny. Ty jsou většinou modrý a jsou většinou dobrý. Já mám modrou "už" ráda. Je to od té doby, co jsem navlékla E. do modré mikiny z H&M a zjistila, že v ní vypadá úplně božsky. Nemyslím tu mikinu. Myslím tu modrou barvu. Nikdy by mne nenapadlo přemýšlet nad tím, že by někdo mohl být stvořen pro určitou barvu. Nepřemýšlela jsem o tom, ale teď, když se ohlédnu zpětně, tak to vím. Já jsem černá, úplně jasně. Úplně černá. Ale naše E. je stvořena pro modrou. Modrou a žádnou jinou.


Když jsem zahlédla interiér tohoto bytu, hned mě to naladilo modře i přesto, že je tam jen jedna modrá věc. Když jsem prozkoumala celý byt, tak si najednou uvědomila, jak na mne ta modrá působí dobře. Představila jsem si, jak se tam E. rochní v těch peřinách a jak ve spánku vypadá ještě sladčeji než teď. Tedy myslím ty chvíle, kdy roztomile spinká a nemá otevřenou pusu a neslintá. No ale to je vlastně taky roztomilá. Vždy je roztomilá a asi bude až do doby, kdy jí bude... nevím kolik... Pravděpodobně ale pro mne bude vždy roztomilá a když už nebude, tak budu vzpomínat a hodně mluvit o tom, jak byla roztomilá, když... Tak jak to dělá moje babička a ona mne bude stejně umlčovat a cítit se trapně, stejně jako já nyní :-)

Jestli chcete nahlédnout do dalších místností tohoto interiéru, mrkněte zde a nebo zde.


Zdroj fotek puvodně zde a hlavně zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here and here. I share link with big thanks.
Nezapomeňte, zítra naposledy se můžete zapojit do právě probíhající giveaway.


 
 

You Might Also Like

2 coments

  1. tá modrá tam vypadá fakt krásne..a stou šedou....kráása..dobrá volba:))

    OdpovědětSmazat
  2. ze, take to na mne opravdu dobre pusobi. Uklidnujicim dojdem ale pritom tak šmrncovně :-)
    Reny

    OdpovědětSmazat

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems