Štafle a kabely / Stepladder and cables

pondělí, listopadu 16, 2015


Jednou, není to tak dávno, jsem chtěla mít doma polici udělanou ze štaflí a prken. Viděla jsem to v nějakém interiéru a uchvátilo mne to. Běhala jsem po hobby marketech a hledala jsem optimální štafle. Myslela jsem si, že to bude pohoda. Koupím štafle, koupím prkna, natřu a je to. 

Není. Štafle jsou totiž široké a to jsem si neuvědomila. Takže výsledek byl takový, že bych je musela nechat vyrobit a to šířku, jakou jsem potřebovala a na tom se to zaseklo. No není to klasika?  Mou nevyslyšenou touhu mi připomněl tento interiér. Co říkáte ? Krásný kousek štaflí. Musím se smát při představě, co by asi říkal děda, kdyby k nám přišel a v obýváku by nám stály štafle. Asi by je chtěl uklidit, nebo by se ptal, co nám nefunguje a co potřebujeme opravit. :-) 

Fotky mi připomněly ještě jednu starší záležitost, kterou jsme doma řešili. Lustr. Dovedete si představit tu beznaděj, když Vám se stropu kouká kabel a ten nekompromisně říká. TADY BUDE LUSTR A NIKDE JINDE. Ten kdosi nám to prostě určil a basta. Tak to bude. Lampa, stůl, postel, vše si můžete posunout teoreticky kam chcete. Ale lustr, ten ne. Ten je tam, kde koukají kabely. Můžete ho dát samozřejmě jinam, proč ne, ale musíte sekat. :-( My sekat nechtěli a tak jsme to vyřešili stejně, jako zde. Kabel jsme prověsili a lustr přidělali, tam kam jsme potřebovali. Docela dlouho jsme na to koukali tak nějak provizorně. Bylo to před 8 lety, to nebyl ani Pinterest, ani všechny ty úžasné interiérové blogy, kde toto vidíte dnes a denně. 

Náš provizorně řešený lustr tam stále je a svědčí mu to. 

Užijte si pondělí a zítřejší svátek :-) 


Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 


Ještě bych Vám chtěla připomenout právě probíhající giveaway. Tak neváhejte.KDO BUDE HRDÝM MAJITELEM TOHOTO KRÁSNÉHO SVÍCNU ?

  

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems