Vánoční výzdoba / Christmas decoration

neděle, listopadu 29, 2015


Vánoční výzdoba, tak to je to, co mne každý rok míjí a každý rok si za to nadávám. Vždy se na to připravuji v lednu následujícího roku. Dám si milion předsevzetí, jak "letos" už to vyjde, jak začnu v říjnu vše nakupovat a chystat a že to nenechám na poslední chvíli. 

A víte co? Zase to nevyšlo. Já opravdu nevím, čím to je. Snad nedostatkem času? Ne, tím to není. Času mám sice málo, ale už jsem se částečně naučila s ním pracovat. Dosti jsme se zlepšila v plánovaní. Jen tu vánoční výzdobu jsem do svého harmonogramu nějak pozapomněla naplánovat. Kdo by v říjnu myslel na vánoce, že a obzvláště vystresovaný rodič. Největší zmatek nastal minulý týden, kdy mi jedna kamarádka suše oznámila, že o víkendu už zabalila všechny dárky. V listopadu, chápete? V Listopadu. Obdivuji ty, co umí nakupovat dárky a ještě víc, ty, co to umí s takovým předstihem.


A víte co? Letos to dám. Určitě tu výzdobu ještě dnes nějak zvládnu. 


 
 

You Might Also Like

4 coments

 1. Drzim pesti, urcite to vyjde:-). Peknou adventni nedeli. Marcela

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a když ne, tak zase jindy.. Vždyť zas tak o moc nejde :-)
   Diky za podporou, Marcelo a hezkou nedeli přeji také :-)
   Reny

   Smazat
 2. Ja jsem v týdnu teprve šla shánět svíčky na adventní svícen. Vůbec jsem nevěděla jak ho letos udělám, protože jsem domů přišla pouze se svíčkami. Nic dalšího se mi v obchodech nelíbilo. Takže tento rok máme adventní svícen ve stylu co dům dal. Takže jsem položila svíčky na břidlici, kolem dala 3 baněčky, peříčka a větvičku modřínu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. zní to dobře .... a tak to má být -) co dům dal. Já mám vyzkoušeno i s vařením, že největší radost nadělám... z co dům dal :-)
   Tak ať hezky svítí
   Reny

   Smazat

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems