Čas / Time

pondělí, prosince 07, 2015


Tak a je to tu. Dostihlo to i mne. Vždy, když nějaká z blogerek psala, že nestíhá, tak jsem si říkala, proč. Co je za problém napsat alespoň krátký článek, aby zůstaly v kontaktu. Na jejich a svou obranu musím říci, že za napsáním i malého článku, je obrovská kopa práce. Ono se to vlastně nezdá, pár fotek a trocha textu, ale věřte, je to někdy dost dřina. 

Já jsem se stala toho součástí. Nestíhala jsem napsat vůbec nic. Každý den mne tak mrzelo. Říkala m jsem si, proč. Zrovna před vánoci, kdy je všude nepřeberné množství inspirace a já nejsem schopna napsat ani pár slov nebo nasdílet i sebemenší fotku. 

Vzhledem k tomu, že jsem udělala ve svém životě pár změn, tak jsem se dostala do stavu absolutního "dočasného" stavu, kdy mým hlavním problémem je nedostatek času na cokoli. Den mám ůl rozplánovaný na půl hodiny. Nemám ráda, když někdo stále říká, že nemá čas. Považuji to, za neschopnost si vše zorganizovat. No a já se do toho teď také dostala a to jsem měla vše dokonale zorganizované. Stejně se tam nevešlo napsání, alespoň malého článku. :-) 

Nicméně, myslím, že jsem z nejhoršího venku a zase budu "blogovat jako o život" a vše budu mít uspořádané,jako poličky v tomto interiéru.  :-)
Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 
 

You Might Also Like

2 coments

  1. Teším sa a mám rada tento blog...a mám tiež malinko čaasu a mám veľkú chuť dekorovať, piecť, baliť darčeky, ktoré nemám:)) a som pozadu so všetkým ...a urobím všetko preto, aby to bolo krásne...ale momentálne som tu, v stredu idem konečne kaderníčke...papa a prajem mnoho zdaru...a užívajte si to všetko tak ako ja...Marcela

    OdpovědětSmazat
  2. Prave "spoustim" svuj blog, mam take predstavy o frekvenci postu a jsem velmi zvedava, jak to dopadne:-). Nejsme stroje, nemuzeme se naprogramovat;-). Stavkujeme nekdy vsichni. Ja se budu tesit na dalsi posty. Marcela

    OdpovědětSmazat

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems