Malý byt / Small apartment

středa, ledna 06, 2016


Nádherně vyřešený malilinkatý byt o neuvěřitelných 37 metrech čtverečních. No není to neuvěřitelné? To i náš obývák má, myslím, víc. A výsledek? Styling za jedna, produkty za jedna a barvy za další jedna.
Někdy si přeji, abych byla zase studentem a měla pidibyt, kam bych si nosila tyhle skvosty. Pořádala bych tam dýchánky s kamarády a samozřejmě se tam také učila.  
Včera jsem se učila doma s Emmou a zjistila jsem, že mne to vlastě hodně baví. Vlastivěda, přírodověda a angličtina. Naše nejoblíbenější předměty. Chtěla bych mít takou kapacitu, aby do mne všechny nové informace padaly jako do dětí. Jsou jako houba, vše nasají. Snažím se jí hodně věcí učit v širších souvislostech a někdy se do toho tak zamotám, že se pak musím sama sobě smát.  Zjistila jsem, že E. moc baví učení, když se učíme společně. Neustále mi něco napovídá a opakuje a radí. Někdy si říkám, co bych dělala, kdyby nebyl internet, protože dost často musím něco googlit. J

Máte nějaké tipy, jak se učit s dětmi, aby to bavilo obě strany? Neznáte náhodou nějaké webové stránky s testy z matematiky, češtiny nebo angličtiny?

Díky moc a zase příště :-)

PS prohlédněte si více fotek z tohoto bytu zde, stojí to za to :-)


Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 
 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems