Nejlepší máma ... / Best mom...

pondělí, února 29, 2016


Včera jsem byla úžasná, skvělá a nejlepší máma na celém světe. Proč? ... Jak prosté... E. dostala nový mobil :-). Nebylo to proto, že by stále chodila a toužila po nejnovějším iPhone, Samsungu, nebo, co za značku ještě frčí, ale proto, že ho opravdu nutně potřebovala. Starý se neustále vybíjel a já každé ráno řešila, jak se spolu spojíme. Každý večer neustálé opakování, nabij si mobil a každé druhé ráno panika, že nemá nabitý mobil. Stále a dokola.

Šly jsme na procházku, byla zima, .... a najednou jsme byly v obchodě a kupovaly mobil. Překvapení se střídalo s radostí. Převelikou. Nečekanou. Kéž by vše bylo tak jednoduché. No a co... i když není, tak já si to užívám. Jsem prostě super máma, co kupuje nové mobily a dělá tím velikánskou radost. Někdo by asi řekl. že je to radost koupená, ale já myslím, že ne. Ty zářící oči jsou mnohem víc, než těch několik tisíc, co utratíme. Každá máma jistě potvrdí, že ta svítící, ba doslova zářící očka, jsou úplně, ale úplně nejvíc :-). Naštěstí to není vždy jen drahý mobil. je toho mnohem víc, za mnohem méně. U nás to dost často bývá i krabička od hezkého čaje, která jí rozzáří na maximum. Jsem ráda, že to tak je, Miluji, jak jí umí rozveselit mobil za několik tisíc, ale i věc, která nic nestojí a je to dost často neuvěřitelná blbůstka. 

No a ta nejlepší a úžasná máma (myslím tím JÁ) sedí právě u kompu a představuje si, jak vytváří ty nejlepší věci u tohoto stolu a je majitelkou této krásné kabelky od Sophie Hulme. No a abychom se dostali ještě více k tomu interiéru, tak ten se nachází ve staré továrně, kterou si majitelé předělali na bydlení. Jestli chcete vidět více fotek, tak je najdete u Em. Kdybych mohla mít více bydlení, tak bych jedno s nich chtěla toto :-). Asi bych se jezdila tak 1-2x týdně a pracovala bych zde a trávila čas s přáteli a inspirovala se. Je to tam tolik :-) Byla by to taková moje "zašívárna".

Užijte si pondělí a začněte týden tou správnou nohou :-) Já určitě začnu. No aby ne, když jsem si tento týden naladila takovouto krásou a ještě slovy...nejlepší a úžasná máma. Tento týden budu v tomto duchu pokračovat. Budu nejlepší a úžasná ve všem :-)
Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 
 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems