Volná neděle / Free Sunday

neděle, března 20, 2016


Je neděle ráno 7.00 a my jsme s kocourem sami doma. Rodinka odjela na chalupu a já mám po pracovní sobotě, volnou neděli :-) Nádhera. Odpočinek, hutná snídaně a za chvíli sport. Tak budu dnes odpočívat.

Avokado, jahody a výborný bezlepkový chléb z holešovického bistra Naše Toustárna. Přečíst si o ní můžete zde a nebo sledovat novinky na jejich facebooku. Web jsem zatím nenašla, ale prý na něm pracují :-). Jejich bezlepkový chleba je naprosto dokonalý. Já sama jsem na bezlepkové stravě z vlastní vůle, ale mám (až neuvěřitelně) hodně kamarádek, které jsou na bez lepku nedobrovolně. A všichni se hromadně shodneme, že je ten chleba dokonalý.:-) Tímto bych ráda složila do Holešovic poklonu a pozdrav z nedělní snídaně. Dnes jsem ho vyzkoušela s mangem a jahodami ... a .... a lahodné. :-) Super začátek volného dne. Budu muset zapracovat na našich všednodenních snídaních. Na ty moc času ani chutě nemám a pak se stává, že poprvé jím oběd, nebo čokoládovou tyčinkou koupenou na benzínce.


Včera jsem strávila pracovní den v pražském Palladiu. Probíhaly tam modní přehlídky a já jsem při té příležitosti oběhla místní obchody. Musím, říci, že jsou přeplněné zbožím. Je to až neuvěřitelné a já si říkám, kam se to všechno neprodané zboží poděje. Někdy, když vidím ty přeplněné šatníky módních blogerek, tak si přemýšlím, zda bych takový chtěla mít. Asi jako každá žena i já ráno stojím před skříní a říkám si, že nemám co na sebe. Nicméně si nemyslím, že by tuto otázku zodpověděl přeplněný šatník. Pa naopak se obávám, že i tak bych ráno stála a říkala si, že nemám co na sebe a když si to tak představuji, zjišťuji, že bych se asi cítila ještě stísněněji, protože bych si ještě víc neuměla vybrat a nosila jedny boty a par triček :-)A tak už dost snění. Jdu si přečíst Luxury Guide, dát si kávu a jdu třídit hromady papírů, které se mi tu nějak poslední dobou kupí.
Užijte si hezkou neděli a zítra přivítáme oficiálně jaro :-) 
 
 

You Might Also Like

2 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems