Emma ji bude milovat / Emma will love it

úterý, dubna 12, 2016

Až ji uvidí. 

Ano. mluvím o této misce od 58products. Jistě bude překvapená, protože to vůbec netuší a ani neví, že nějaká taková existuje, ale na 100% vím, že jí bude milovat. Její ranní ovesné vločky s jogurtem a kakaem budou hned veselejší. 

Vím přesně, jak to bude probíhat až jí vyndám z balíčku z Bonami, který dorazí tento týden. Přinesu ji domu, otevřu balíček, ve kterých budou ještě hodinky :-) a až jí zavolám, tak přiběhne a bude hopsat radostí. Ihned poběží do kuchyně a něco si do ní dá :-) a od té doby každý den, 
Já budu každé ráno řešit, kde ta miska je a hledat ji v myčce nebo umývat, aby si mohla E, dát snídani. :-) Budu na sebe naštvaná, že jsem koupila jen jednu a půjdu hledat a kupovat další. 
No a co, ona bude tak šťastná a to bude stát za vše. Není nic lepšího, než sledovat někoho, kdo je překvapený a šťastný a umí to dát najevo. Nikdo to neumí lépe než děti a jejich nepředstíraná radost a štěstí. 


Ale teď zpět k Bonami, Zase jsem po dlouhé době zavítala na jejich stránky a od té doby jsem tam zase znovu a znovu a neustále po něčem pokukuji. Nejvíc mne teď zaujal tento stolek
.nebo tento


A také tam teď mají produkty od Normann Copenhagen.

Nakupování je droga a proto pozor na to. Je potřeba se hlídat, jinak bude peněženka trpět. 

Hezký den 
 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems