Stop

neděle, června 12, 2016


Je sobota ráno půl 6 a vše kolem mne ještě spí. Je to nádhera. Vstávat s pomyslnými kohouty mne nikdy nepřestane bavit. Nejsem velký spáč, takže to pro mne není problém. Poslední dobou se každé ráno probouzím v 5.28. Každé ráno. Nevím, jak je to možné, ale je to tak. Vždy se mi zdálo divné, když někdo říkal, že se mu něco neustále opakuje, ale nyní se mi to stává také. :-) Je to divné. Takové kouzelné a tajemné. Nejsem si úplně jistá, zda mám ráda nevysvětlitelné záhady :-)

Ranní vstávání má obrovské výhody. Den je pak hodně dlouhý a mohu toho mnohem víc ... První slovo které mne napadlo, bylo "mnohem víc udělat"... ale dříve než jsem to napsala, tak jsem si ho nahradila "mnohem více zažít". To zní lépe, nemyslíte? Mám totiž stále více pocit, že se můj život začíná scvrkávat do takového ... "co musím ještě dnes udělat"...."stihnu to? Co, se stane, když ne?"..... Vždy jsem žila v jakémsi pohybu, ale nyní už to začíná být na hraně a je asi načase zastavit se a přehodnotit některé životní hodnoty a potřeby. Zpomalit, uklidnit, srovnat hodnoty a nastavit priority. Neustále se za něčím honit Vás dostane časem do stavu, že nejste stále s něčím spokojeni a chcete toho víc a víc a stále nejste šťastní.

Takže STOP....  Od teď si budu jen užívat :-)

A co vy? Máte jasno v tom, co chcete? Zajímalo by mne, zda se Vám podařilo v životě najít a získat, co chcete :-)Už dlouho jsem nesdílela nějaký interiér, který mne rozradostnil a inspiroval. Tak je tu. No není krásný ? 


Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 
 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems