Moje vysněné letní vlasy / It´s my dream hair in this summer.

pátek, července 08, 2016


Léto je pro mne takovým obdobím rozevlátých vlasů a odhalených (nejen) ramen. Já sama jsem takový vlasový "šmírák". Miluji pozorovat cizí lidi a jejich vlasy. Zjistila jsem, že často jsou vlasy první věcí, na kterou se dívám (u žen).
Myslím, že mi dámy budou rozumět, když řeknu, že je hodně těžké umět milovat sama sebe a když ne celou, tak alespoň určitou část sebe. Je asi milion věcí, které na sobě nemám ráda. Vlasy to naštěstí nejsou. Ty miluji. Ano, mám ráda svoje vlasy. Samochvála, já vím, ale je jen málo věcí, které na sobě miluji, a když vím, že je mám ráda bezvýhradně, tak proč si to neužít.

Vlasy jsou jednou ze základních věcí, které určují, jak vypadáme a (hlavně křehké pohlaví) ví, kolik času jsme schopny pobýt před zrcadlem úpravou vlasů. Tím dokazujeme, jak jsou pro nás důležité. Dalším důkazem může být i pohled do koupelny. Máte doma hodně různých šamponů, kondicionérů, balzámů, laků na vlasy a tužidel ?

Nikdy jsem to neuměla. Mám doma vždy jen jeden šampon. Dříve jsem mívala i kondicionér, ale přestala jsem je používat. Nevím, co mne k tomu najednou vedlo. Možná to souviselo i s tím, že jsem přestala používat aviváž. Asi jsem měla z kondicionéru stejný pocit, a to, že je prostě navíc, něco zbytečného, jako pro mne aviváž. A tak jsem ho jeden den prostě nekoupila a od té doby zase ne a zase ne. A najednou se to stalo, že jsme bez něj. 


A co na to říkají mé vlasy, No nejdříve to byl zvláštní pocit. Prostě nevypadaly, jako ty z reklamy na Schwarzkopf. Časem se to ale srovnalo a zjistila jsem, že je to jen zvyk a jsou zase v pořádku Jsou dokonale poddajné. Řekla bych, že od té doby dělají přesně to, co chci já a nežijí si vlastním životem.  A jsou stále krásné a mám je ráda. 
Dokonce jsem asi měsíc zkoušela metodu No Poo, tzn. úplně bez šamponu, ale to zase tak úplně nevyšlo. Vlasy byly hodně jiné. I když tuto metodu stále ještě nezavrhuji a je zde jistá šance, že se k ní ještě vrátím.


Když se podíváte na fotky, tak Vám asi bude jasné, jaké účesy se mi libí. Převládá tam lehkost a zároveň hravost. Upravenost ale i divokost.  Prostě taková chytrá horákyně. 

Hezký pátek a užijte si víkend

Reny

Zdroj fotek Pinterest. S poděkováním sdílím odkaz. / Source Pinterest. I share link with big thanks.

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems