No.1 na mém wishlistu v březnu / No.1 on my wishlist in March

úterý, března 14, 2017


Není to tak dávno, co se na blogu objevil článek o krásném loftovém bytě v New Yorku. Tenkrát mne tak zaujal, že jsem si ho musela zapamatovat. Pro mne zapamatovat si, mimo uložení si všeho na nástěnku Pinterestu, znamená také uložení si věcí zde na blogu.

A je to několik dní zpátky, co jsem si ho znovu a znovu prohlížela. (ano, i já někdy čtu svůj vlastní blog). Nějak jsem se nemohla odtrhnout. Tak moc mne zaujal policový systém, že jsem se rozhodla, že takový musíme doma mít. :-) Láska na několikátý pohled.


Nejdříve jsem samozřejmě zabrousila na stránky Ikea, jako vždy. I když poslední roky spíše pro inspiraci, než pro konkrétní nábytek, ale i tak je to asi můj nejnavštěvovanější web - web firmy vyrábějící nábytek. Chodím tam stále a dokola pro inspirace. Jejich styling je povedený a kreativita jejich stylistů, mne nikdy nepřestane udivovat. Nicméně jsem zde nenašla, co jsem hledala. I když vlastně, našla, ale není to ono. Ikea má v nabídce polici VITTSJO (miluji jejich názvy) a když se mrknete semmůžete se stát Ikea Hackerem a vyrobit si z ní krásnou "vintage" polici za pár korun. 
Po neúspěšném hledání na jejich webu, přišla řada na Pinterest a moje nástěnka Products – Shelfs, která se velmi rozrostla za jeden obyčejný den. Našla jsem vlastně jen tuto úžasnou polici. Vše ostatní je podobné, ale není to ONO. Prohledávat bazary se mi nechtělo a navíc v Praze je to dost obtížné (kombinace cena / výkon). Takže si jí musím nechat vyrobit. 

Nebo někdo víte, kde takovouto krásnou polici koupit?  Z USA si ji opravdu objednávat nechci :-) 

Krásný den a děkuji za případný tip.


Zdroj fotek zde. S poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.

 
 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems