Ranní rutiny #1 / Morning routines #1

středa, června 21, 2017


Včera jsem na blogu našla tento starší článek napsaný a publikovaný před dvěma lety. Zamýšlela jsem se sama nad sebou a svou enormní denní spotřebou kávy.  Už tenkrát jsem chtěla snížit počet vypitých hrnků.

Výsledek po dvou letech? Žádný!! Spotřeba stále stejná a možná některé dny i vyšší. Citron vymačkaný do vody piji jen ráno a to bohužel pouze někdy. Musím se nad sebou zamyslet. Nicméně nevadí, nedá se nic dělat. Budu bojovat dál a dnes ráno začínám znovu a budu se hlídat.

Zlepšila jsem se ale o hodně v pití obyčejné vody.  Bod pro mne :-).Vracím se ale k tématu, o kterém jsem chtěla začít psát na začátku tohoto článku. Denní rutiny. Těch máme všichni hodně a ani si je mnoho z nás neuvědomuje. Jsou tu s námi, jsou dobré a bohužel i jsou tu i ty špatné. Mezi mé denní rutiny patří určitě mnoho neřestí, ale o těch teď psát nechci. Protože nechci být negativní :-)

Před cca rokem jsem objevila tuto zázračnou věc od Havlíkovi přírodní apotéky - 3-minutová ranní maska. Vzhledem k tomu, že tento článek není žádným reklamním sdělením, tak se tu nechci rozepisovat nad značkou Havlíkova přírodní apotéka, o té si můžete přečíst (když budete chtít) zde, ale o mnou vyzkoušených účincích této masky a také o tom, jak se stala součástí naší rodiny :-)


Tuto masku používám opravdu každé ráno. Nikdy nezapomenu (opravdu). Nikdy neříkej nikdy, takže někdy ano, a to tehdy, když ji zapomenu koupit a nejsem schopna ji ani objednat na e-shopu. Prostě to nechápu, ale je to tak. Každopádně, když je doma na svém místě, tak jí poctivě a vzorně používám. 

Vy, co ji znáte, jistě budete se mnou souhlasit, že je opravdu příjemná, pleť je po ní jemná a vypadá hydratovaně a hebce. Mám to štěstí, že moje pleť je (dá-li se řící) bezproblémová. Jediné, s čím nyní bojuji, jsou únava, nedostatek spánku a přibívající léta :-), ale s tím mi tato Pečující a čištící ranní maska pravděpodobněě nepomůže. Kdo jste nezkusil, určitě doporučuji :-), možná se i tato maska stane Vaší příjemnou denní rutinou a bude Vám zpříjemňovat život.

Hezkou středu

RenyPhoto by @EmmaBuvoli 

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems