Prázdniny / Holiday

neděle, července 02, 2017

Zdroj: 1 2 3 4 5

A je to tu. Prázdniny. Jako děti jsme se na ně těšili více, než na cokoli jiného. Jako dospěláci je máme (velmi často) spojené s dovolenou u moře a jako rodiče hlavně s plánováním, kam umístíme děti na celé dva měsíce. V případě pracujících rodičů je toto velmi často noční můra. :-) Ať pracujeme kdekoli, málo kdo má dva měsíce volno se věnovat výhradně a jen dětem. 

E. včera odjela na 14 dní na tábor, na který se těšila už víc než měsíc a u nás doma může nastat doba úklidu, úprav a renovací. Věřte, že po nočním balení a pobíhání, co vše nám chybí a nechybí, budu tento víkend trávit pouze a jen úklidem. :-) V pátek jsem plánovala odejít z práce dříve, což se samozřejmě nestalo, takže jsme opravdu balili v noci a brzo ráno. Naštěstí jsem se už přestala stresovat z každého jejího odjezdu a představ, co jí vše chybí a jak jí bude chuděrce zima, horko, nebo nebude mít dostatek triček. Odjížděla s příkazem, jestli jí bude něco chybět, tak to pošleme. Jen ať si to v klidu užije. (a to nejen ona :-))

Zdroj: | 2 | 3 

Na každé prázdniny si plánuji spousty úprav a renovací, plánuji, jak dodělám všechny resty a budu se chvíli věnovat jen a jen sama sobě. Udělám si pořádek ve věcech, na které jsem neměla behěm roku čas, odpočinu si od běžných celoročních věcí, budu v klidu užívat letních měsíců. Tento víkend to začalo a já doufám, že to letos určitě vyjde :-) 

Přeji Vám všem krásné prázdniny a hodně odpočinku :-)You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems