Dotek architektury /Touch of Architecture

neděle, listopadu 19, 2017


Tak jsem se po dlouhé době probudila z blogovacího "kómatu". Otevřela admin blogu a prohlížela si všechny koncepty, které jsem kdy rozpracovala a nikdy nepublikovala. A je jich tedy hodně.

Neustále se vymlouvat na nedostatek času je dost trapné, protože je to vždy jen a jen o prioritách a samozřejmě o uspořádání si vlastního času. Takže se nebudu vymlouvat a začnu si pořádně organizovat svůj čas. A hlavně přestanu prokrastinovat J.

Znáte to, pracujete, přijde mail, tak se na něj podíváte, pak přijde upozornění, že je něco nového na Pinterestu a že Vám doporučuji to vidět. No a tak neodoláte a podíváte se a jste v tom.Opět sedíte a prohlížíte si. A čím víc jste v prohlížení, tím víc mailů Vám poté dorazí. Je to onen začarovaný kruh, který Vás ne a ne pustit. :-)

Nicméně mne ono prohlížení zavedlo na návštěvu do tohoto domu, jehož vzdušnost mne okamžitě dostala. Pozemek kolem dodává majitelům dostatečné soukromí díky stromům, které jsou všude kolem.

Dřevo, beton, sklo a jednoduché zařzení, kde každá věc má své pravé místo. Zdroj fotek zdeS poděkováním sdílím odkaz. / Source of all photos here. I share link with big thanks.


------  advertising  ------


------  advertising  ------

You Might Also Like

0 coments

Nechte mi vzkaz, ráda si přečtu Vaše názory.
Příjemný den
Reny

Blog Archive

DAILY QUOTES

"If you ever find yourself in the wrong story, LEAVE."

Mo Willems